Rhino Rescue

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Výrobce
(54)
Zobrazit vybrané
Barva
(9)
(2)
(1)
(4)
(8)
(1)
(2)
(1)
(7)
(3)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hmotnost
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
54 produktů
Jednorázové rukavice Rhino Rescue 1ks - nebalené
Kód:69809301

Jednorázové rukavice Rhino Rescue 1ks - nebalené

33,0 Kč35,0 Kč
Skladem!
-6 %
Diagnostická svítilna Rhino Rescue - Black
Kód:698081

Diagnostická svítilna Rhino Rescue - Black

238 Kč250 Kč
Skladem!
-5 %
Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Aluminium GEN-2 - Black / Coyote
Kód:698052

Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Aluminium GEN-2

523 Kč550 Kč
Skladem!
-5 %
Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Aluminium GEN-2 - Coyote
Kód:698052.304

Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Aluminium GEN-2

523 Kč550 Kč
Skladem!
-5 %
Doporučujeme
Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic - Coyote / Red
Kód:698050.304

Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic

371 Kč390 Kč
Skladem!
-5 %
Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic - Black / Red
Kód:698050.005

Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic

371 Kč390 Kč
Skladem!
-5 %
Stlačená gáza Rhino Rescue 11,4 cm x 3,75 m
Kód:698025

Stlačená gáza Rhino Rescue 11,4 cm x 3,75 m

114 Kč120 Kč
Skladem!
-5 %
Stlačená gáza Rhino Rescue X-Ray 7,5 cm x 3,7m
Kód:698118

Stlačená gáza Rhino Rescue X-Ray 7,5 cm x 3,7m

124 Kč130 Kč
Skladem!
-5 %
Gel na popáleníny Burn Gel Rhino Rescue 3,5 g
Kód:MD016

Gel na popáleníny Burn Gel Rhino Rescue 3,5 g

38,0 Kč40,0 Kč
Skladem!
-5 %
Lepící páska Rhino Rescue Combat Tape
Kód:698029

Lepící páska Rhino Rescue Combat Tape

95,0 Kč100 Kč
Skladem!
-5 %
Záchranná deka Rhino Rescue Emergency Blanket - Olive / Silver
Kód:698090

Záchranná deka Rhino Rescue Emergency Blanket

76,0 Kč80,0 Kč
Skladem!
-5 %
Rhino Rescue Marker - permanentní popisovač
Kód:698059

Rhino Rescue Marker - permanentní popisovač

57,0 Kč60,0 Kč
Skladem!
-5 %
Nůžky Rhino Rescue Trauma Shear - Black
Kód:698097.001

Nůžky Rhino Rescue Trauma Shear - Black

190 Kč200 Kč
Skladem!
-5 %
Nůžky Rhino Rescue Trauma Shear - Olive
Kód:698097.101

Nůžky Rhino Rescue Trauma Shear - Olive

190 Kč200 Kč
Skladem!
-5 %
Doporučujeme
Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 4" (10 cm) - Olive
Kód:698031

Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 4" (10 cm) - Olive

209 Kč220 Kč
Skladem!
-5 %
Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic - Black / Coyote
Kód:698050.001

Škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet Plastic

371 Kč390 Kč
Skladem!
-5 %
Diagnostická svítilna Rhino Rescue - Coyote
Kód:698080

Diagnostická svítilna Rhino Rescue - Coyote

190 Kč200 Kč
Skladem!
-5 %
Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 4" (10 cm) - Coyote
Kód:698034

Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 4" (10 cm) - Coyote

257 Kč270 Kč
Skladem!
-5 %
Set do lékárničky Rhino Rescue IFAK 17 PRO
Kód:KT003

Set do lékárničky Rhino Rescue IFAK 17

1 520 Kč1 600 Kč
Skladem!
-5 %
Stlačená gáza Rhino Rescue Quick Response 11,4 cm x 3,75 m
Kód:698026

Stlačená gáza Rhino Rescue Quick Response

124 Kč130 Kč
Skladem!
-5 %
Tréninkové škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet  - Blue
Kód:698051.206

Tréninkové škrtidlo Rhino Rescue Tourniquet - Blue

418 Kč440 Kč
Skladem!
-5 %
Jednorázové rukavice Rhino Rescue 20ks
Kód:698094

Jednorázové rukavice Rhino Rescue 20ks

656 Kč690 Kč
Skladem!
-5 %
Lékárnička Rhino Rescue Ultralight First-Aid Mini - Green
Kód:698124.100

Lékárnička Rhino Rescue Ultralight First-Aid Mini

314 Kč330 Kč
Skladem!
-5 %
Popáleninový gelový obvaz Rhino Rescue 300 g
Kód:MD0170

Popáleninový gelový obvaz Rhino Rescue 300 g

333 Kč350 Kč
Skladem!
-5 %
Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 6" (15 cm) - Coyote
Kód:698035

Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 6" (15 cm) - Coyote

333 Kč350 Kč
Skladem!
-5 %
Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 6" (15 cm) - Olive
Kód:698032

Izraelský tlakový obvaz Rhino Rescue 6" (15 cm) - Olive

257 Kč270 Kč
Skladem!
-5 %
Trauma sada Rhino Rescue Bleeding Control Kit
Kód:698122.001

Trauma sada Rhino Rescue Bleeding Control Kit

1 425 Kč1 500 Kč
Skladem!
-5 %
Novinka
Univerzální dlaha Rhino Rescue 18 palců (46 cm)
Kód:698042

Univerzální dlaha Rhino Rescue 18 palců (46 cm)

190 Kč200 Kč
Skladem!
-5 %
Novinka
Set do lékárničky Rhino Rescue Refill Kit IFAK 10
Kód:698135.308

Set do lékárničky Rhino Rescue Refill Kit IFAK 10

1 045 Kč1 100 Kč
Skladem!
-5 %
Hrudní krytí Rhino Rescue Chest Seal s ventilem 2ks
Kód:MD003

Hrudní krytí Rhino Rescue Chest Seal s ventilem 2ks

570 Kč600 Kč
Skladem!
-5 %
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies