Obušek s tlačítkovým zavíráním černý - s pouzdrem BH-55-A

Teleskopický obušek ESP zavíraný tlačítkem (Easy Lock)
Obušek s tlačítkovým zavíráním černý - s pouzdrem BH-55-A
Obušek s tlačítkovým zavíráním černý - s pouzdrem BH-55-A
Obušek s tlačítkovým zavíráním černý - s pouzdrem BH-55-A
Obušek s tlačítkovým zavíráním černý - s pouzdrem BH-55-A
2 055 Kč 1 698 Kč bez DPH
Skladem
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:pozítří
KódExBT-20HVýrobceESP

Teleskopický obušek ESP zavíraný tlačítkem (Easy Lock) s pouzdrem BH-55-A

teleskopické trubky vysunete švihem rukojeti nebo tahem za špičku nebo tasením z pouzdra, které špičku obušku podrží a vytáhnete tak obušek připravený k použití ● patentovaný zámkový mechanismus ● obušek zavřete stisknutím tlačítka na koncovce a zatlačením na jeho špičku ● nemusíte už hledat vhodný povrch pro zavření obušku – zavřete ho v ruce

obušek vydržel pád ze 2 m na beton6 000 otevření a zavření ● černý nikl-zinek na trubkách zvyšuje odolnost obušku vůči oděru ● na obušek nelze našroubovat žádné příslušenství – používat s ním můžete jen detekční zrcátka BMO-02 a BMO-03 

Nejlepší je na tomto obušku zavírání. Stisknutím tlačítka na konci rukojeti a mírným zatlačením na špičku obušku dojde k uvolnění zámkového mechanismu. Trubky poté snadno zasunete zpět do rukojeti. Nezáleží na tom, jak silným švihem obušek otevřete – pokaždé ho zavřete pohodlně a bez námahy. Nemusíte ani hledat tvrdý a pevný povrch, který je nezbytný při zavírání teleskopického obušku typu Friction Lock.

K zavírání obušku slouží výhradně tlačítko na konci rukojeti. Údery o podložku ho rozhodně nezavřete, naopak hrozí jeho poškození.

Při pádových zkouškách obušek dopadl ze 2 m na beton (německá směrnice požaduje dřevo, což je měkčí povrch) a šel poté bez problému zavřít. Obušek jsme 6 000× otevřeli a zavřeli a zámkový mechanismus stále fungoval. Kvalitu zámkového mechanismu prověřily také opakované pády obušku do bláta. 

Povrchová úprava teleskopických trubek v provedení černý nikl-zinek zajišťuje jejich dobrou odolnost proti oděru.

Díky tomu, že koncovka obušku obsahuje tlačítko, nelze na konec rukojeti našroubovat žádné příslušenství. Obušek si tak můžete doplnit jen o detekční zrcátka BMO-02 a BMO-03. Jiné příslušenství na něj prostě nenasadíte.

Rozměry:

  • délka otevřeného obušku: 20ʺ / 508 mm
  • délka zavřeného obušku: 8,8ʺ / 224 mm
  • hmotnost: 480 g
VýrobceESP
Popis
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies