Nosné systémy Tasmanian Tiger

 

Nosné systémy Tasmanian TigerCarrying systemsTasmanian Tiger má požadovaný batoh pro každé použití a každý typ zad. Zde hraje nosný systém ústřední roli, protože musí být přizpůsoben specifickým požadavkům a zejména osobě, která jej nese.


X1-SYSTEM

Špičkový nosný systém pro těžké náklady. Systém X1 byl vyvinut speciálně pro velké zatížení.
Funguje na základě systému, který je stejně jednoduchý jako geniální:

Dvě ergonomicky tvarované, zkřížené hliníkové tyče v rámových kanálcích (1) přenášejí část nesené zátěže bočně na speciálně polstrovaný bederní popruh (2) a rozdělují zátěž ze zad na boky. Anatomicky umístěný, ultra-pohodlný bederní popruh se skládá z vícevrstvé kyčelní ploutve s výztužným panelem z PE. Popruh pásu (3) usnadňuje utažení a nastavení. Pogumovaná bederní podložka (4) mezi kyčelními ploutvemi zabraňuje sklouznutí batohu. Krátká, anatomicky tvarovaná hliníková tyč (5) za ní zaručuje optimální přizpůsobení. Zadní vycpávka (6) nad ní má ultrakonkávní tvar, všitá do komor pro lepší ventilaci a díky své velkorysé technické vycpávce dokonale dosedá na záda. Popruhy pro ovládání zátěže (7) lze pro optimální nastavení částečně připevnit ve dvou různých polohách. Měkké, ergonomicky tvarované ramenní popruhy (8) s výškovým nastavením (9) zvyšují úroveň pohodlí. Víko je také výškově nastavitelné (10).

Všechny batohy se systémem X1


V2-SYSTEM

Velikostně nastavitelný nosný systém pro střední až těžké náklady.

Centrální statickou jednotku tvoří dvě hliníkové tyče (1) tvořící obrácené „V“ a dvě krátké tyče vyztužené skelným vláknem pro dodatečnou podporu. Dvě skelnými vlákny vyztužené tyče (2) vedou z vnitřního hliníkového rámu bočně do kyčelních křídel (3). Rozměry a uspořádání těchto vyztužených tyčí vedou k vynikající kombinaci efektivního přenosu zatížení a flexibility systému. Třídílný ergonomicky tvarovaný bederní popruh se skládá z centrální bederní vycpávky s pogumovanou vložkou (4) proti sklouznutí batohu a dvou kónicky tvarovaných bederních křidélek. Mají několik vrstev pohodlného polstrování, jsou vyztuženy PE panelem a lze je snadno utáhnout pomocí pásku. (5) Technické polstrování zad (6) se skládá z několika komor a je kónicky tvarováno pro zajištění optimální polohy a kontaktu s batohem. Popruhy pro ovládání zátěže (7) lze upevnit ve dvou různých polohách, což umožňuje přesné nastavení. Pohodlné ramenní popruhy (8) nabízejí možnost výškového nastavení (9). Víko je také výškově nastavitelné (10).

Všechny batohy se systémem V2


V2 PLUS-SYSTEM

Velikostně nastavitelný nosný systém pro střední až těžké náklady. Nosný systém V2 Plus má vysoký kontaktní bod na zadním panelu, který nabízí obrovský rozsah při nastavování délky zad. Batohy s tímto systémem mají také odnímatelný bederní popruh, což znamená, že je lze nosit i s plně zabalenými vestami a hrudními popruhy – široké, ergonomicky tvarované ramenní popruhy zajišťují, že se stále pohodlně nosí. Odnímatelný bederní popruh lze nosit i samostatně jako „Warrior belt“.

Dvě hliníkové tyče ve tvaru V (1) vedou sílu přímo do zesíleného bederního popruhu. Třídílný ergonomicky tvarovaný bederní popruh se skládá z bederní podložky s pogumovanou vložkou (2) proti sklouznutí batohu a dvou kónicky tvarovaných bederních křidélek (3). Mají několik vrstev polstrování a jsou vyztuženy PE deskou. Bederní popruh lze snadno utáhnout pomocí popruhu (4). Polstrování zad (5) je konkávní a všité do komor, aby poskytovalo příjemné větrání. Výška širokých, ergonomicky tvarovaných ramenních popruhů je nastavitelná (6) a spolu s popruhy pro ovládání zátěže (7) zajišťují těsné a pevné usazení batohu. Bederní vycpávky připevněné pomocí suchého zipu lze v případě potřeby vyjmout, v takovém případě jsou hliníkové tyče systému – které jsou běžně zajištěny v bederním popruhu – zajištěny v páskových chlopních. Díky tomu je v případě potřeby ještě snazší vytáhnout pruty ze dna.

Všechny batohy se systémem V2 Plus


THERMO MOLD-SYSTEM

Lehká, tepelně tvarovaná záda jsou ergonomicky dělená (1) a přiléhají k tělu. Technická pěna (2) také šetří váhu batohu a díky hladkému povrchu (3) se velmi snadno čistí.

Všechny batohy s Thermo Mold-System


 PADDED BACK-SYSTEM

 Nosný systém má ergonomicky tvarované polstrování zad (1) s ventilačními zónami (2) a může být opatřeno prodyšnými potahy ze síťoviny. Odnímatelný zádový panel z PP s hliníkovou lištou, kterou lze individuálně přizpůsobit zádům, poskytuje stabilitu a vysoký komfort nošení, zejména při větší zátěži batohu. Spolu s ergonomicky polstrovanými ramenními popruhy (3), nastavitelným hrudním popruhem (4) a bederním pásem (5) systém zajišťuje pohodlné uchycení na zádech. Bederní pás je u různých modelů batohů navržen odlišně.

Všechny batohy s polstrovaným zádovým systémem


PADDED BACK-SYSTEM BASIC

Lehká, polstrovaná záda (1), spolu s ergonomicky polstrovanými ramenními popruhy (2) a nastavitelným hrudním popruhem (3), poskytují pohodlné nošení. Zadní polstrování a kryt jsou pro různé modely navrženy odlišně.

Všechny batohy s polstrovaným zádovým systémem Basic


X-VENT ZERO PLUS SYSTEM

Perfektní ventilace a extrémně nízká hmotnost. Nosný systém X-Vent Zero Plus kombinuje vynikající ventilaci a lehkou konstrukci s nastavitelnými možnostmi uchycení.

Dvě sklolaminátové tyče jsou připevněny ve tvaru X (1) k zadní části batohu a poskytují spolu s integrovaným bederním pásem nosnou konstrukci batohu (2). Dvě další sklolaminátové tyče (3) přenášejí zatížení na anatomicky tvarovaný, ventilovaný bederní pás (4). Otevřený prostor vytvořený nosnou konstrukcí (5) má za následek extrémně velkou ventilační zónu. Systém umožňuje nastavení napětí sklolaminátových tyčí ve tvaru X (6), které mění vzdálenost břemene k zádům – mění i těžiště břemene.

Všechny batohy s X-Vent Zero Plus

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies