TT CHEST RIG MK II M4 MC

Kód produktu: 7161.394

tabulka velikostí  |  důležité upozornění

cena czk 5 050 / 4 174 bez DPH

Hrudní nosič TASMANIAN TIGER Chest Rig MKII M4

Jediný rozdíl od MK II spočívá v použití sumek na M4 a zvýšení jejich počtu ze čtyř na pět.

TT Chestrig MK II je lehký a velice „pohyblivý“ nosič balistických plátů. Plát maximálních rozměrů 30x30 cm., který není součástí produktu, je z vnitřní strany držen pomocí jednoho pružného popruhu ve tvaru T na prsní části a dále síťovanou elastickou kapsou ve spodní části. Stejným materiálem jsou opatřeny vnitřní strany bočních kapes, čímž dochází k lepšímu větrání mezi tělem a výstrojí. Dlouhodobé nošení, zvláště v letních měsících, nebo místech kde je opravdu horko, je proto mnohem příjemnější. Obě již zmíněné boční kapsy mají pevný, oboustranný zip a pohodlně pojmou například polní lahev, osobní lékárnu, nebo jiné vybavení.

V celé střední části je umístěno pět sumek, sloužících primárně k uložení puškových zásobníků. Ty jsou v pouzdrech jištěny širokými a pohodlně ovladatelnými pásky, které je možno díky vnitřním suchým zipům nastavovat dle potřeby každého uživatele. Celý vnější povrch nosiče plátů je pošit pevnými pásky, které jsou kompatibilní se systémem MOLLE a je tedy možné Váš Chestrig rozšířit například o pistolová pouzdra, nůž či řezák popruhů a lan, pouta, případně jiné důležité vybavení potřebné pro Vaši práci. V pravé spodní části je na páscích pruh suchého zipu, který umožňuje připevnění identifikačního označení. Pod zásobníkovými pouzdry se nachází prostorná vnitřní kapsa, do které lze jednoduše složit prsní část nosiče a zmenšit jej na ještě kompaktnější rozměry. Stejně dobře může tato kapsa posloužit jako úložný prostor například pro mapu, nebo jiné doklady.

Celá hmotnost neseného materiálu je šikovně rozložena na dva široce polstrované ramenní popruhy a jeden bederní popruh, který se zapíná na zádech. Vše je pohodlně nastavitelné, vyhovující bez problémů nejrůznějším velikostem postav a při správném nastavení „necestuje“ při pohybu po těle. Nosný systém TT Chestrig MKII bezpochyby uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Díky své všestranné konstrukci je lehký, kompaktní, zaručuje vysokou pohyblivost, čímž může dobře sloužit nejrůznějším „druhům zbraní“ a i několikadenní výcvik s tímto vybavením na těle není noční můrou. Samozřejmostí je i přenášení dalšího materiálu v batohu, současně s připevněným Chestrigem na těle. Například s batohy Tasmanian Tiger MISSION PACK či Tasmanian Tiger PATROL PACK VENT to není problém a rychlé odhození v případě potřeby funguje na jedničku. Pochopitelně za předpokladu, že si uživatel řádně upraví zbylé části popruhů gumičkou, nebo páskou. Pořádek prostě musí být! Shrnuto - podtrženo: skvělý „dělník“ jak pro chvíle odpočinku, tréninku, stejně tak i pro těžkou práci.

• Možnost vložit hrudní plát max rozměru 30 x 30 cm
• Materiál: Cordura 500 DEN
• Sumky kompatibilní se zásobníky AR 15
• Váha: 1110 g